כללי
how to cheat on your wife sigridw.com cheat on your spouse
married cheaters link how can people cheat
walgreens photo coupons in store rs06.com walgreen photo code
cialis dose for bph site cialis dosage for 170 pounds
">מילון מונחים - פרק 1 - מדריך ביטוח רכב

מילון מונחים - פרק 1 - מדריך ביטוח רכב

 • מתלבטים אודות רכישת רכב יד שניה לעומת רכב חדש ? כך תקבלו את ההחלטה

  מחקרים מראים שישראלים רבים מדרגים את ריחו של רכב חדש כאחד הריחות הטובים והנעימים ביותר שיש. ואכן, לא פלא שאחד מאביזרי הרכב הפופולאריים ביותר הוא עץ הריח "רכב חדש". לא צריך להיות פסיכולוגים דגולים בכדי להבין, שלאפקט הריח הפעם נלוות גם עמדות ותחושות רגשיות, המקשרות את הרכב החדש עם תחושת הצלחה, יוקרה והשגיות. אולם מהם הפרמטרים הנדרשים לקבלת ההחלטה אודות רכישת רכב חדש או יד שניה ? האם כולם משוקללים באופן דומה, או שבשורה התחתונה – גודל הארנק הוא זה שקובע ?

 • שינויים בשוק הרכב בשנת 2011 – הבה נקדים את המאוחר!

  שנת 2011 ניצבת כבר ממש מעבר לפינה, ואין ספק כי היא עומדת להיפתח בקול תרועה רמה, שלא לומר – בקול שינויים רבים הצפויים לעשות גלים של ממש בענף כולו - החל מייקור שווי רכבי הליסינג, כניסת יבואנים חדשים לארץ, מיזוגים בשוק הרכב העולמי ורכישת חברות הליסינג על ידי יבואני הרכב בארץ. כל אלה עומדים לגרום שינויים בשוק הרכבים, כך שכולנו נרגיש אותם וללא ספק לגרום לעניין רב.

 • רכישת מכוניות דרך מכרזי רכב – כדאי? מסוכן? ומה צריך לדעת?

  בכתבה זו נסקור את היתרונות והחסרונות ברכישת רכב ממכרז רכב

 • האם מצלמות המהירות החדשות עתידות להגשים את ייעודן ? לא בטוח

  פרויקט "א3" של משטרת ישראל ושל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים עומד לצאת בקרוב אל הדרך ולהפוך אותנו, בעלי רכבים ונהגים, לעבריינים בהיקפים גדולים הרבה יותר משהורגלנו. המצלמות החדשות הקרויות "גסטו" על שם ממציאן - גסטומטר מהולנד, מסוגלות לנטר נסיעה במהירות מופרזת, וכן מעבר באור אדום ולפי שיטת העבודה המתוחכמת שלהם – אין לאף אחד סיכוי לברוח.

 • מדריך לרכישת רכב מהשכרה

  רכישת רכב מהשכרה היא אלטרנטיבה מעניינת למעוניינים לרכוש רכב חדש במחירים נמוכים, ואינם מעוניינים לשרוף משאבי זמן ומאמץ בחיפוש אחר הרכב המתאים בשוק הפרטי. חברות השכרת רכב מציעות למעוניינים רכבים שהושכרו בעבר, במצב מצוין, רכבים מטופלים ומתוחזקים היטב, ומדוע בעצם שלא יהיו רכבים אלה על תקן הרכב החדש הבא שלכם ? במדריך זה תמצאו את כל המידע הדרוש לכם אודות רכישת רכב מהשכרה, את כל הבדיקות וכל הצעדים שתידרשו לעשות בדרך, ואת כל הנקודות שתידרשו לשים אליהם לב בתהליך. מוכנים? גם אנחנו.